Autor: facebook.com/LechiaZG

Porażka na inaugurację rundy wiosennej

2022-03-14 9:16

Lechia Zielona Góra przegrywa z drugim garniturem Zagłębia Lubin 1-2.

Lechiści świetnie weszli w mecz. Kontrolowali plac gry, wysoko i agresywnie pressowali, co w konsekwencji przyniosło zielonogórzanom pierwsze trafienie. Po odbiorze w środku pola, Surożyński podał do debiutującego w barwach Lechii Konrada Sitko, a ten silnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

Gol wyrównujący padł w 56 minucie spotkania. Fabisiaka z wolnego zaskoczył Michał Bogacz, który centro-strzałem wrzucił piłkę za kołnierz bramkarza Lechii. Zwycięskie trafienie Lubinianie zanotowali na kwadrans przed końcem spotkania, a jego autorem był Rafał Adamski.

Drugi zespół Lechii także zaczął wiosnę od porażki. W czwartej lidze piłkarze z Żagania pokonali zielonogórzan 2:0.

Gorąca 20 - jak dobrze znasz hity z notowania?

Dokończ hit Maty: Jak Scooby i Kudłaty wpadłaś w tarapaty
Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 11.03.2022r.