Ośnieżone miasto - przykład

i

Autor: pexels.com

Pogoda

Pogoda na Święta Bożego Narodzenia w Zielonej Górze. Czy będzie śnieg w 2023?

Białe Święta Bożego Narodzenia to marzenie nie tylko dzieci, ale także dorosłych. Wyjazdy na narty czy zjazdy na sankach to nie wszystko. Najwięcej radości może sprawić lepienie bałwana. Jaka pogoda jest zapowiadana w 2023 na Święta Bożego Narodzenia w Zielonej Górze?

Prognoza pogody na Wigilię w Zielonej Górze. Jaka pogoda będzie 24 grudnia 2023?

Według wstępnych prognoz pogody 24 grudnia 2023, w niedzielę nie zapowiada się na dobrą aurę. O śniegu można zapomnieć. Wstępnie wynika, że w ciągu dnia termometry pokażą aż 6 stopni Celsjusza na plusie w ciągu dnia. W nocy sytuacja ma być podobna, bowiem termometry mogą wskazać do 3 stopni Celsjusza na plusie. Niebo może być lekko zachmurzone z niewielkimi opadami deszczu.

Prognoza pogody na Boże Narodzenie w Zielonej Górze. Jaka pogoda będzie 25 grudnia 2023?

Synoptycy we wstępnych prognozach pogody na grudzień 2023, a tym bardziej w okresie świątecznym nie mają dobrych wiadomości. 25 grudnia 2023, w poniedziałek w Zielonej Górze w ciągu dnia ma być 5 stopni Celsjusza na plusie. W nocy temperatura ma wynosić 2 stopnie Celsjusza na plusie. Niebo ma być z przejaśnieniami słońca, lecz bez opadów.

Prognoza pogody na drugi dzień świąt w Zielonej Górze. Jaka pogoda będzie 26 grudnia 2023?

Plusowa temperatura ma utrzymywać się przez kolejne dni miesiąca. 26 grudnia 2023, we wtorek termometry mają pokazać do 5 kresek powyżej zera w dzień, i 1 kreski na plusie w nocy. Niebo będzie bezchmurne. Oznacza to, że wstępnie o białych świętach będzie można tylko pomarzyć.

Czy w 2023 r. zima zawita do Zielonej Góry?

W 2022 r. Święta Bożego Narodzenia w Zielonej Górze były bez śniegu. Ta sytuacja zmieniła się jednak po kilku dniach i można było cieszyć się z białego puchu! Jak będzie w 2023? Czy jest szansa na białe święta w Zielonej Górze? Będziemy aktualizować nasz tekst na bieżąco. Śledźcie nasz portal. Pierwszy deszcz ze śniegiem zapowiada prognoza pogody na wtorek, 21 listopada 2023. 

Zobacz kiczowate ozdoby świąteczne. Już można je kupić w sklepach!