Zakupy

Nowy sklep na mapie Zielonej Góry. Co można kupić w EM Home? [zdjęcia]

Od 22 marca zielonogórzanie mogą wybrać się na zakupy do zupełnie nowego sklepu, którego jeszcze w naszym mieście nie było. Kilka dni po otwarciu wybraliśmy się tam, żeby zobaczyć co można znaleźć na sklepowych półkach. Jedno jest pewne - przestrzeń została wykorzystana do maksimum.

Nowy sklep w Zielonej Górze. Gdzie jest EM Home?

22 marca odbyło się oficjalne otwarcie nowego sklepu w Zielonej Górze. Podobnie jak Sklep Woolworth w Zielonej Górze EM Home znajduje się w Galerii Dolina Zielona. W pobliżu są takie sklepy jak Apart, Sinsay, Hebe, Tedi czy wcześniej wspomniany Woolworth. Obok znajdują się wciąż wolne przestrzenie do wykorzystania. Może w przyszłości powstanie tam kolejne miejsce na zrobienie zakupów?

Otwarcie pierwszego sklepu Woolworth w Polsce

Co można kupić w EM Home?

Nieco starsi mieszkańcy Zielonej Góry i okolic dobrze pamiętają pasaż Tesco. Z upływem lat przy ul. Energetyków została tylko stacja paliw pod tym szyldem. Obecnie galeria ma ciekawą ofertę dla kupujących. Jest tam m.in. Rossmann, Hebe, Apart, H&M, Tedi i doszedł do listy także EM Home. Sprawdziliśmy co można tam kupić. Przede wszystkim na pierwszy rzut oka można doznać szoku przez ilość różnego rodzaju produktów zaczynając od akcesoriów do makijażu, garnki, patelnie, po wędkarstwo, DIY, torebki, czapki, buty a nawet ubrania. Wybór jest bardzo szeroki, a ceny przystosowane do kieszeni Polaków. W naszej galerii zdjęć możecie zobaczyć jak wygląda ten sklep od środka. 

Sonda
Czy robiłeś/robiłaś zakupy w tym sklepie?