Nie lada gratka dla miłośników filmów i seriali w Lubuskiem

2022-01-10 8:31
film
Autor: pexels.com

Urząd Marszałkowski uruchomił stronę projektu Lubuskie Szlakiem Filmowym. Tam znajduje się interaktywna mapa regionu, na której zaznaczono miejsca, w których kręcono znane produkcje!

Lubuski Szlakiem Filmowym to świetna propozycja dla miłośników filmów i seriali. Mogą wybrać się na wycieczkę w miejsca, w których kręcono w województwie lubuskim znane produkcje. O szczegółach Klaudia Pieszczyńska.

Na stronie internetowej Lubuskie Szlakiem Filmowym można znaleźć tytuły filmów i seriali, które były realizowane w naszym regionie. M.in. : w Łagowie w latach 60’ kręcono „Godziny nadziei”, w Kożuchowie „Gdzie jest generał…”, w Lubniewicach „Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej”, a w Krośnie Odrzańskim „Yumę”.

Na stronie znajduje się interaktywna Filmowa Mapa Regionu, a także nie zabrakło informacji o znanych aktorach, którzy pochodzą z naszego województwa.

Lubuskie Szlakiem Filmowym to projekt zrealizowany w ramach konkursu organizowanego przez samorząd województwa. Mapy i informacje o postaciach i filmach można znaleźć na stronie filmowelubuskie.pl.

QUIZ. Pokazujemy tylko logo znanej firmy! Rozpoznasz ją?

Pytanie 1 z 10
To logo należy do firmy...
To logo należy do firmy...