Nie lada gratka dla miłośników filmów i seriali w Lubuskiem

2022-01-10 8:31
film
Autor: pexels.com

Urząd Marszałkowski uruchomił stronę projektu Lubuskie Szlakiem Filmowym. Tam znajduje się interaktywna mapa regionu, na której zaznaczono miejsca, w których kręcono znane produkcje!

Lubuski Szlakiem Filmowym to świetna propozycja dla miłośników filmów i seriali. Mogą wybrać się na wycieczkę w miejsca, w których kręcono w województwie lubuskim znane produkcje. O szczegółach Klaudia Pieszczyńska.

Na stronie internetowej Lubuskie Szlakiem Filmowym można znaleźć tytuły filmów i seriali, które były realizowane w naszym regionie. M.in. : w Łagowie w latach 60’ kręcono „Godziny nadziei”, w Kożuchowie „Gdzie jest generał…”, w Lubniewicach „Sztukę kochania. Historię Michaliny Wisłockiej”, a w Krośnie Odrzańskim „Yumę”.

Na stronie znajduje się interaktywna Filmowa Mapa Regionu, a także nie zabrakło informacji o znanych aktorach, którzy pochodzą z naszego województwa.

Lubuskie Szlakiem Filmowym to projekt zrealizowany w ramach konkursu organizowanego przez samorząd województwa. Mapy i informacje o postaciach i filmach można znaleźć na stronie filmowelubuskie.pl.

QUIZ. Pokazujemy tylko logo znanej firmy! Rozpoznasz ją?

Pytanie 1 z 10
To logo należy do firmy...
To logo należy do firmy...
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE