scena

i

Autor: pixabay.com

Organek, Czesław Mozil i "Wąsik" na scenie w Dąbiu

2021-07-30 11:55

Koncerty, spektakle teatralne, kabarety - sprawdź, kto wystąpi w Dąbiu w ten weekend.

Lubuskie Lato Kulturalne już przyniosło nam wiele wrażeń. Na scenie w Dąbiu zagrali m.in. Sławek Uniatowski, Nocny Kochanek, Lemon, Chłopcy z Placu Broni, Daria Zawiałow, Łydka Grubasa czy Strachy na Lachy. Bogaty muzycznie będzie także ten weekend. W piątek o 20:30 możemy wybrać się na koncert Organka, a w sobotę o 20:30 wystartuje połączenie monodramu, stand-upu i koncertu w wykonaniu Czesława Mozila.

Seria wydarzeń kulturalnych nad malowniczym jeziorem to także występy kabaretów i spektakle teatralne. Już w niedzielę przedstawienie pod tytułem „Wąsik”. W sztuce występują znane nazwiska, m.in. Jarosław Boberek, Radosław Pazura czy Michał Koterski.

A w przyszły weekend w sobotę zagra Maciej Maleńczuk, a w niedzielę bawić nas będzie kabaret Hrabi.

Jeszcze tylko do 30 lipca można zgłaszać chęć zaprezentowania się na pikniku jako wystawca. Organizatorzy zapraszają przedsiębiorców, organizacje pozarządowe, twórców rękodzieła i przedstawicieli różnych branż.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: [email protected] !

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17

Jakie są najważniejsze zasady protokołu dyplomatycznego? Przydadzą się każdemu! [QUIZ]

Pytanie 1 z 11
Precedencja to: