policja

i

Autor: pexels.com

Lubuscy policjanci złapali pirata drogowego. Słono zapłaci za szybką jazdę

2022-04-27 8:10

Stracił prawko na 3 miesiące, jego domowy budżet uszczuplił się o 2 tys. zł, a na dodatek dostał 10 punktów karnych. To konsekwencje, jakie spotkały 38-letniego kierowcę Audi, który jechał w obszarze zabudowanym 112 km/h. Zatrzymali go żagańscy policjanci w miejscowości Czerna.

Lubuscy policjanci nie mają litości dla piratów drogowych. Kierowca jechał 112 km na godzinę w obszarze zabudowanym, stracił prawko na 3 miesiące.

Maturalne przesądy. One przyniosą szczęście na egzaminie!

Pytanie 1 z 10
Aby zdać maturę nie można

38-latek jechał w obszarze zabudowanych 112 kilometrów na godzinę. Kierowcę Audi zatrzymali żagańscy policjanci w miejscowości Czerna. Ma ciężką nogę, teraz nie wsiądzie za kółko przez trzy miesiące, bo na tak długo policjanci zabrali mu prawo jazdy. Za rajd zapłaci również spory mandat, bo w wysokości 2 tys. zł. Ponadto mężczyzna otrzymał również 10 punktów karnych.

Żagańscy policjanci przypominają, że każdy, kto za mocno trzyma nogę na gazie, musi się liczyć z surowymi konsekwencjami.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE