Dinozaur

i

Autor: pixabay.com

Dzień Dinozaura w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym

2020-02-17 9:12

Zielonogórzanie będą mogli odkryć szczątki dinozaurów! Już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Dinozaura w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym. Więcej w artykule.

To już tradycja w Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze! Światowy Dzień Dinozaura każdego roku przyciąga prawdziwe tłumy. W tym roku główną atrakcją będzie wystawa „Powrót do przeszłości”, animacje AR i VR, pokaz hologramów oraz animatroniczny dinozaur spacerujący po Centrum.

Zobaczymy jak wyglądały dinozaury, a to dzięki technologii 3D. Animatroniczny dinozaur z kolei to nie lada gratka w szczególności dla naszych młodszych gości.

Mówi Krystyna Walińska, kierowniczka Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczego. Podczas wydarzenia nie zabraknie również warsztatów i pokazów.

Będzie dużo interesujących stanowisk, które przygotują nasi specjaliści. Nie zabraknie warsztatów, a uczestnicy będą mogli również bliżej przyjrzeć się straszykom.

Dzień Dinozaura w Centrum Przyrodniczym potrwa przez cały weekend. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę odwiedzający będą mogli poznawać bliżej dinozaury od godziny 10.