Dzień Dinozaura w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym

2020-02-17 9:12
Dinozaur
Autor: pixabay.com

Zielonogórzanie będą mogli odkryć szczątki dinozaurów! Już w najbliższy weekend odbędzie się Dzień Dinozaura w Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczym. Więcej w artykule.

To już tradycja w Centrum Przyrodniczym w Zielonej Górze! Światowy Dzień Dinozaura każdego roku przyciąga prawdziwe tłumy. W tym roku główną atrakcją będzie wystawa „Powrót do przeszłości”, animacje AR i VR, pokaz hologramów oraz animatroniczny dinozaur spacerujący po Centrum.

Zobaczymy jak wyglądały dinozaury, a to dzięki technologii 3D. Animatroniczny dinozaur z kolei to nie lada gratka w szczególności dla naszych młodszych gości.

Mówi Krystyna Walińska, kierowniczka Centrum Nauki Keplera - Centrum Przyrodniczego. Podczas wydarzenia nie zabraknie również warsztatów i pokazów.

Będzie dużo interesujących stanowisk, które przygotują nasi specjaliści. Nie zabraknie warsztatów, a uczestnicy będą mogli również bliżej przyjrzeć się straszykom.

Dzień Dinozaura w Centrum Przyrodniczym potrwa przez cały weekend. Zarówno w sobotę, jak i niedzielę odwiedzający będą mogli poznawać bliżej dinozaury od godziny 10.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE