Apteka lekarstwa

i

Autor: Freepik

Zdrowie

Dyżurujące apteki wrócą do Zielonej Góry? Padła ważna decyzja. Te apteki będą otwarte

Nowy rok nie przyniósł niestety dla zielonogórzan dalszych terminów na dyżurujące apteki. To jednak w najbliższym czasie się zmieni. Janusz Kubicki, obecny prezydent Zielonej Góry podjął działania na rzecz dyżurujących aptek w kwietniu i maju 2024. W tych aptekach kupisz leki w święta i w porze nocnej.

Dyżury aptek w Zielonej Górze powracają. Która apteka w Zielonej Górze ma dyżur?

Okres wiosenny sprzyja infekcjom i alergią. Zielonogórzanie, którzy chcą kupić potrzebne leki mieli dotąd możliwość korzystania tylko z jednej apteki lub musieli jechać aż do Nowej Soli. Janusz Kubicki, prezydent Zielonej Góry podjął ważne kroki, aby to się zmieniło. To już pewne, że te apteki w Zielonej Górze będą pełnić dyżur w kwietniu i w maju 2024. Przypomnijmy, że na naszym portalu wielokrotnie informowaliśmy, która apteka w Zielonej Górze ma dyżur

Poradnik zdrowie: testy w aptekach.

Która apteka jest otwarta w kwietniu 2024 w Zielonej Górze?

Otwarte apteki cały czas to przywilej, o którym nie każdy z nas pamięta. Dopiero, gdy jest taka potrzeba szuka się czynnych miejsc, które sprzedają leki. Przypomnijmy, że w Zielonej Górze apteka 37,5 przy ul. Boh. Westerplatte 9, jest otwarta od godz. 8:00 do 24:00, od poniedziałku do niedzieli, z wyłączeniem świąt. Sprawdziliśmy, które apteki będą otwarte w kwietniu 2024 w Zielonej Górze.

W kwietniu 2024 r. w Zielonej Górze, w tygodniu (czyli od poniedziałku do piątku) do północy do godz. 7:00 będzie otwarta apteka Moderna przy ul. Batorego 126a

Która apteka jest otwarta w maju 2024 w Zielonej Górze?

W maju 2024 apteka Moderna przy ul. Batorego 126a będzie pełnić dyżur od północy do godz. 9:00 1 maja, 3 maja oraz 30 maja i jak informuje UM Zielona Góra od 23.00 tego samego dnia do godziny 7:00 dnia następnego. To nie wszystko. Kolejną otwartą apteką w Zielonej Górze w maju 2024 będzie apteka Franciszkańska przy ul. Jedności 58 - w święta 1 maja, 3 maja, 19 maja oraz 30 maja mieszkańcy będą mogli skorzystać z usług w godz. od 8:00 do 24:00.

W tych miastach w Lubuskiem przybywa mieszkańców. Nie uwierzycie, o jakie chodzi!

Sonda
Chorowałeś/aś na Covid-19?