​Policja wie, kim jest bandytą z siekierą. Nadal jest poszukiwany

i

Autor: hak

WYPADEK

Dramatyczny wypadek pod Świebodzinem. Auto uderzyło w drzewo. Jedna osoba nie żyje

2023-08-31 8:11

Policjanci ze Świebodzina pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło w środę (30.08) na odcinku drogi powiatowej między miejscowościami Myszęcin a Szczaniec. Zginął 37-letni mężczyzna, a podróżujący z nim 32-latek został ranny.

Osobowe audi wypadło z drogi. Przyczyny wypadku ustalają śledczy

Wszystko wydarzyło się po godzinie 16:00 w powiecie świebodzińskim. Jak wynika z ustaleń policjantów audi, którym jechało dwóch mężczyzn, nagle wypadło na pobocze i uderzyło w drzewo.

DO wypadku rozdysponowano łącznie cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe oraz patrole policji.

Niestety siła tego uderzenia była tak duża, że kierujący pojazdem 37-latek zginął na miejscu, natomiast jego kolega, 32-letni mężczyzna, został ciężko ranny i przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

W tej chwili ustaleniem dokładnych przyczyn wypadku i tego dlaczego auto nagle zjechało z drogi zajmują się śledczy pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Świebodzinie.

Zobacz też: Wypadek w Milsku podczas prac polowych

Sonda
Czy byłeś/aś kiedyś świadkiem wypadku?
Wypadek na przejeździe kolejowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE