Nowy rok

Co zrobić w Nowy Rok, aby sprzyjało nam szczęście? Oto noworoczne przesądy [galeria]

Do Sylwestra 2023/2024 jest coraz mniej czasu. Przygotowania zarówno do Świąt Bożego Narodzenia i nocy sylwestrowej trwają w najlepsze. Kobiety szukają strojów i atrakcji jak spędzić ostatnią noc w roku. Przychodzimy z pomocą i przypominamy co zrobić, aby w nowym roku sprzyjało wam szczęście. Noworoczne przesądy znajdziecie w naszej galerii zdjęć.

Przesądy noworoczne. Przesądy sylwestrowe

Jest wiele przesądów, które sprawią, że mamy szczęście. Ci, którzy szczególnie biorą sobie takie rady do serca powinny znać także przesądy sylwestrowe. Nie brakuje także przesądów noworocznych, które liczą się tylko właśnie 1 stycznia. Jeśli chcesz mieć szczęście w 2024 r. musisz zrobić te przesądy sylwestrowe. Warto dopomóc szczęściu. Zebraliśmy naszym zdaniem najpopularniejsze przesądy zarówno te w Polsce jak i za granicą. Zrób to, a 2024 r. będzie szczęśliwy.

Sylwester Marzeń. Zenek Martyniuk pali ostatniego papierosa przed występem

Wierzenie w przesądy jest kwestią sporną. Jedni trzymają się kurczowo tych najpopularniejszych przesądów jak np. przebiegnięcie czarnego kota przed nami. Inni z kolei wcale nie zwracają na nie uwagi. A wy wierzycie w przesądy?

Co zrobić w Nowy Rok, aby sprzyjało nam szczęście? Oto noworoczne przesądy 

Sonda
Wierzysz w przesądy?