Twój Zielony Targ już w weekend

2022-04-04 7:16
sery
Autor: pexels.com

W każdą niedzielę w zielonogórskim skansenie prezentują się regionalni producenci i artyści. Na Twoim Zielonym Targu można znaleźć świeże warzywa i owoce, sery i wędliny, produkowane tradycyjnymi metodami, ręcznie szyte zabawki czy rysunki na szkle. Najbliższa okazja już w niedzielę w godzinach od 9 do 15.

​Każdego tygodnia ponad 40 regionalnych wystawców prezentuje się na Twoim Zielonym Targu w skansenie w zielonogórskiej Ochli. To okazja do skosztowania serów czy wędlin przygotowywanych tradycyjnymi sposobami.

QUIZ: Gwiazdy polskiego sportu w PRL-u. Pamiętasz je?

Pytanie 1 z 10
Podejrzewano, że Irena Kirszenstein-Szewińska naprawdę była:

To sery, ryby, twórczość ludowa, ozdoby, bibeloty ze srebra... Jest bardzo duży przekrój, ponieważ stawiamy nie tylko na twórczość gastronomiczną.

Mówi Tadeusz Woźniak, dyrektor skansenu. Na Twoim Zielonym Targu można również znaleźć m.in. rysunki na szkle czy makramy.

Twój Zielony Targ już w najbliższą niedzielę w godzinach od 9 do 15. Będzie to szansa na zakup oryginalnych, ręcznie robionych prezentów czy ozdób wielkanocnych.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE