Trwają zapisy do półmaratonu "Przytok"

2022-04-07 7:16
bieg
Autor: pexels.com

Trwają zapisy do XX Półmaratonu "Przytok", w którym każdego roku biorą udział biegacze z całej Polski. To zmagania dla wytrawnych biegaczy, dla których niestraszne są wzniesienia na trasie. Całość już 23 kwietnia, a zapisywać można się online do 15.

​Nie lada gratka dla wszystkich miłośników biegania! Zawodnicy z całej Polski staną w szranki podczas XX Półmaratonu „PRZYTOK”, gdzie pokonają ponad 21 km. Bieg odbędzie się już 23 kwietnia.

QUIZ. Jesteś mistrzem kierownicy? Te pytania to zweryfikują!

Pytanie 1 z 12
Przejazd na czerwonym świetle. Jest dozwolony…

Bieg odbywa się przy ograniczonym ruchu drogą, która prowadzi ulicami asfaltowymi z Przytoku przez Droszków, Czarną, Zabór i Łaz do Przytoku. Różnica wysokości wynosi około 56 m.

Mówi Wacław Hansz, prezes Lubuskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Trasa jest wymagająca ze względu na wzniesienia, jakie się na niej znajdują. To zdecydowanie bieg dla wytrawnych biegaczy.

Wciąż trwają zapisy online do biegu. Z racji, że jest to jubileuszowy, 20 półmaraton, organizatorzy przygotowują również niespodziankę dla uczestników imprezy.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE