Trwają ferie w Muzeum Ziemi Lubuskiej

2021-01-12 8:32 Klaudia Pieszczyńska
zabawka
Autor: pixabay.com

Jak własnoręcznie zrobić ciuchcię czy lalkę? Tego można dowiedzieć się z Muzeum Ziemi Lubuskiej w Zielonej Górze. Trwają ferie, podczas których odbywają się warsztaty tworzenia zabawek. W tym tygodniu ukażą się kolejne dwa instruktarze. Więcej w artykule.

Trwa drugi tydzień ferii. Żaranie mogą się świetnie bawić również w zaciszu swojego domu, na przykład własnoręcznie tworząc zabawki. Nauczą się tego podczas warsztatów prowadzonych przez Muzeum Ziemi Lubuskiej. 

Te warsztaty podzieliliśmy tradycyjnie na dwie części: edukacyjną i praktyczną. Obie części odbywają się online na naszym facebookowym profilu. 

Mówi Renata Gresiuk-Kowalska z Muzeum. Podczas warsztatów można poznać również ciekawostki związane z historią zabawek.

W części edukacyjnym przedstawimy ciekawostki związane z historią zabawek, a w praktycznej szablony i instrukcje, w jaki sposób samodzielnie wykonać zabawki. 

Na facebookowym profilu Edukacja w Muzeum można obejrzeć już dwa instruktarze, kolejne dwa pojawiają się w tym tygodniu. Ich dokładna tematyka jest niespodzianką! 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

Jak w sklepie płacić ręką | ESKA XD - Mobmania #6