2021-09-15 9:43
zastal 5
Autor: Andrzej Romański/EBL

Enea Zastal BC Zielona Góra pokonał na wyjeździe HydroTruck Radom 92:89

Do przerwy mecz był wyrównany i żadna ze stron nie potrafiła wypracować większej przewagi. Obraz gry zmienił się w trzeciej kwarcie, gdy gospodarze zaczęli trafiać. Po 30 minutach gry Zastal przegrywał różnicą 15 punktów, a na tablicy wyników było 69:54.

Ostatnie 10 minut regulaminowego czasy gry do szaleńcza pogoń za odrabianiem start. Znów nie zawiedli Serobowie. Nemanja Nenadić i Dragan Apić trafiali raz za razem i Zastal doprowadził do remisu, by później zatriumfować w dogrywce.

Kolejny mecz w piątek. W hali CRS-u Zastal podejmie drużynę ze Słupska.

Quiz. Matematyka na poziomie podstawówki. Dzieci znają odpowiedzi!