Przed nami kolejna już Noc Biologów. Całość online!

2022-01-10 7:27
Noc Biologow
Autor: pexels.com

"Bakterie w służbie człowieka", "Zagadkowe zwierzęta plejstocenu" czy "Food power - energia i zdrowie z żywności". To tylko niektóre z wykładów, w jakich mieszkańcy Żar mogą wziąć udział w ramach kolejnej już Nocy Biologów.

Do akcji tradycyjnie włącza się Uniwersytet Zielonogórski. W programie znajduje się jeden warsztat z ograniczonymi miejscami i wykłady, a całość odbędzie się online.

Uczestnikom proponujemy jeden warsztat, na który prowadzone są zapisy i to jest jedyna impreza podczas Nocy Biologów, gdzie trzeba zarezerwować sobie miejsce, liczba miejsc jest ograniczona. To jest warsztat na którym uczestnicy będą mogli nauczyć się jak rozpoznawać drzewa i krzewy.

Mówi Ewa Sapeńko rzeczniczka Uniwersytetu Zielonogórskiego. ​W programie Nocy Biologów znajduje się kilkanaście wykładów, które będą trwały od godziny 10:00 do 19:45. Noc Biologów na Uniwersytecie Zielonogórskim w piątek 14 stycznia.

WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE