Problemy z samochodem zimą? To nie awaria, to zimowa „usterka”! Jak sobie z nimi poradzić?

2021-12-09 11:29

Samochód wariuje zimą? Niekoniecznie musi to oznaczać wizytę u mechanika! Zimą, gdy temperatura spada poniżej zera i pada śnieg nasze auto jest narażone na dodatkowe problemy, które są typowe dla tej pory roku. To bywa męczące, szczególnie gdy śpieszymy się do pracy. Jak sobie z nimi poradzić?

Zima to specyficzna pora roku, na która trzeba dokładnie przygotować swój samochód. Jeżeli o czymś zapomnimy to możemy być pewni, że to odwdzięczy nam się przy minusowej temperaturze! Takie problemy jak zamarznięte płyny, problemy z czujnikami, czy chociażby trudniejsza zmiana biegów to typowe objawy zimowych „usterek”. Nie ważne czy auto jest nowe, czy już nieco wysłużone, zima i tak da się we znaki. To może być męczące, a szczególnie rankiem, gdy śpieszymy się do pracy, a nasz samochód nie jest do końca sprawny. Oto lista najpowszechniejszych zimowych problemów z autem i kilka sposób jak się z nimi uporać. Zobacz w naszym zestawieniu!

Chciał wyłudzić 25 tysięcy złotych „na policjanta'! Złapali go na gorącym uczynku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE