Pościg nowosolskiej policja za agresywnym kierowcą pod wpływem narkotyków

2021-12-02 8:06
policja
Autor: pexels.com

Agresywny kierowca pod wpływem narkotyków obrzucał kamieniami ciężarówkę na nowosolskiej strefie przemysłowej, a później uciekał przed policją ulicami miasta. Policjanci musieli użyć broni palnej. Strzelili w opony, po czym obezwładnili 34-latka. Teraz przebywa w areszcie tymczasowym, a za kratkami może spędzić nawet 10 lat.

Najpierw pod wpływem narkotyków obrzucał kamieniami inny samochód, później sam wsiadł do auta i uciekał przed policją.

QUIZ: Mikołajkowy generator pomysłów na prezent dla niej

Pytanie 1 z 7
Kiedy Ona ostatnio była u kosmetyczki lub fryzjera?

34-latek rzucał kamieniami w ciężarówkę na nowosolskiej strefie przemysłowej. Wewnątrz był kierowca, który wezwał policję. Gdy agresor zauważył nadjeżdżający radiowóz, wsiadł do swojego auta i zaczął uciekać. Aby zatrzymać szaleńczy pościg, policjanci musi użyć broni. Strzelili do opon, dzięki czemu samochód zatrzymał się. Wtedy funkcjonariusz obezwładnili kierowcę. Był trzeźwy, jednak po późniejszym badaniu okazało się, że prowadził pod wpływem narkotyków. W jego samochodzie znaleziono również amfetaminę.

Na dodatek okazało się, że mężczyzna nie ma prawa jazdy. Teraz przebywa w tymczasowym areszcie, a za kratki może trafić nawet na 10 lat.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE