Pokaż, że profilaktyka raka piersi jest dla Ciebie ważna!

2021-10-20 7:23
Rozowy Marsz
Autor: pexels.com

Jak to zrobić? Mieszkanki i mieszkańcy Żar mogą przyjechać do Winnego Grodu gdzie odbędzie się Różowy Marsz z parasolkami.

To będzie przysłowiowa "kropka nad i" Miesiąca Świadomości Raka Piersi. Przez cały październik w naszym regionie przedstawiciele stowarzyszeń i instytucji przypominali jak ważna jest profilaktyka. Pod koniec miesiąca każdy komu temat jest bliski może wziąć udział w Różowym Marszu.

Różowy Marsz w Winnym Grodzie to już tradycja. Przybierał różne formy i różne trasy, ale zawsze cel był i jest jeden : to przypomnienie jak ważna jest profilaktyka raka piersi. Czy to mammografia czy samobadanie - organizatorzy mają nadzieję, że dzięki marszowi temat zapobiegania rakowi piersi zapadnie mieszkańcom w pamięć.W tym roku Różowy Marsz odbędzie się w czwartek 28 października. Początek marszu o godzinie 15:00. Uczestnicy wyruszą spod zielonogórskiego ratusza. Każdy może wziąć w nim udział, wystarczy po pierwsze: przyjść lub przyjechać, a po drugie - chociaż nie obowiązkowe - mieć ze sobą różową parasolkę. Uczestnicy marszu przejdą kilkoma ulicami, a trasa będzie prowadzić do Urzędu Marszałkowskiego. Tam na wszystkich będzie czekał poczęstunek.

Różowy Marsz z parasolkami 28 października.

Które gwiazdy najbardziej schudły albo przytyły do roli? | ESKA XD - Martyna movie #17