Pamiętaj o rozliczeniu PIT-u!

2022-04-11 8:12
pit
Autor: pexels.com

Żaranie jeszcze tylko do 2 maja mogą rozliczyć się z Urzędem Skarbowym! Mogą skorzystać z usługi Twój e-PIT, gdzie łatwo mogą wybrać także przysługujące im ulgi. W systemie automatycznie przypisywana jest ulga na dziecko. Resztę należy wpisać samodzielnie.

Jeszcze tylko przez niecały miesiąc zielonogórzanie mogą rozliczyć podatek za 2021 rok i złożyć PIT. Mogą to zrobić za pośrednictwem usługi Twój e-PIT i w ten sposób skorzystać również z przysługujących im ulg.

Quiz: O tych miastach napisano piosenki

Pytanie 1 z 15
Kora śpiewała, że "podróżować jest bosko" i chciałaby "pojechać do Europy, lub jeszcze dalej, do __________". Jakie miasto miała na myśli?

Rozliczając podatek warto uwzględnić przysługujące ulgi. Zeznanie podatkowe przygotowane w usłudze Twój e-PIT uwzględnia najpopularniejszą ulgę podatkową – ulgę na dzieci, która jest automatycznie przypisana w systemie. Pozostałe ulgi można samodzielnie wskazać podczas rozliczania w systemie. 

Mówi Ewa Markowicz, rzeczniczka prasowa Izby Administracji Skarbowej w Zielonej Górze. Podatnicy, rozliczający się za pośrednictwem usługi Twój e-PIT mogą liczyć na szybszy zwrot podatku.

Lubuszanie powinni rozliczyć się z fiskusem do 2 maja.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE