Od kwietniu zajęcia stacjonarne na Uniwersytecie Zielonogórskim? To teoretycznie możliwe!

2021-01-25 8:14 Klaudia Pieszczyńska
wirus
Autor: pixabay.com

Nowy semestr na Uniwersytecie Zielonogórskim rozpocznie się 27 lutego. Wszystkie zajęcia, z wyjątkiem tych na wydziale lekarskim będą prowadzone zdalnie. To może się zmienić w kwietniu, jeżeli sytuacja epidemiologiczna nie pogorszy się. Więcej w artykule.

Na Uniwersytecie Zielonogórskim już w lutym ruszy nowy semestr. Jest szansa, że od kwietnia część zajęć będzie odbywać się w trybie stacjonarnym. Wszystko zależy od tego, jak rozwinie się sytuacja epidemiologiczna. 

Jeżeli do 6 kwietnia sytuacja epidemiologiczna się nie pogorszy, to jest szansa, że na poszczególnych kierunkach, wyznaczone przez dziekanów przedmioty będą realizowane w trybie stacjonarnym.

Mówi Ewa Sapeńko, rzeczniczka UZ-tu. Zajęcia będą prowadzone w pełnym reżimie sanitarnym.

Tutaj mamy już doświadczenie, ponieważ takie zajęcia były już prowadzone w ubiegłym roku. Jesteśmy do tego przygotowani. 

Dodaje Sapeńko. Póki co studenci będą musieli uczyć się w trybie zdalnym. A już 1 lutego na uczelni rozpocznie się rekrutacja na semestr letni.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl

ESKA XD #007