Nabierz się na UZ! Połączyć naukę z pracą?

2022-08-02 14:21
Nauka
Autor: pixabay.com

Studia nie muszą przyjmować formy całodziennego przebywania na uczelni. Możesz połączyć zdobywanie wykształcenia z pracą zawodową.

1 sierpnia ruszył II nabór na studia stacjonarne na Uniwersytecie Zielonogórskim. Do 13 września możemy zarejestrować się w internetowym systemie rekrutacyjnym na malarstwo, edukację artystyczną czy jazz i muzykę estradową.

Ale poza tym wciąż trwa rozpoczęta w maju rekrutacja na studia niestacjonarne - zarówno na studia I i II stopnia, jak i na jednolite studia magisterskie. To opcja dla tych z nas, którzy zdobywanie wykształcenia chcą połączyć z pracą zawodową czy innymi aktywnościami. Zajęcia weekendowe pozwalają nam na swobodne zagospodarowanie czasu w tygodniu pracującym.

Ostatni dzień rejestracji na studia niestacjonarne na UZ to 18 września. Dwa dni później zostaną ogłoszone listy rankingowe i listy rezerwowe.

Ekipa Radia ESKA życzy wszystkim kandydatom powodzenia!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE