Macie głowy pełne pomysłów? Jest szansa na dofinansowanie

2022-01-12 7:06
mlodziez
Autor: pexels.com

Prawie milion złotych do rozdysponowania w ramach Lubuskich Inicjatyw Młodzieżowych. ​Mieszkańcy Żar, którzy mają głowy pełne pomysłów mogą już składać wnioski do Urzędu Marszałkowskiego.

Urząd Marszałkowski już ogłosił, że w tym roku także młodzież ma szansę na dofinansowanie na realizację projektów w różnych dziedzinach. Do podziału jest 970 tysięcy złotych, a jeden projekt może zostać maksymalnie dofinansowany kwotą 15 tysięcy złotych. Już trwa składanie wniosków.

O kasę mogą ubiegać się osoby, które chcą realizować różne zadania. Chodzi między innymi o promowanie świadomości obywatelskiej, praworządności i przestrzegania praw człowieka, ale też na przykład ochrony środowiska, zdrowego stylu życia czy wolontariatu. Zadania, które zostaną dofinansowane będą realizowane od maja do grudnia tego roku.

Oferty można składać do Urzędu Marszałkowskiego do 31 stycznia.

Psychotest. Czy jesteś zazdrosna/zazdrosny?

Pytanie 1 z 7
Jak często kłócisz się z partnerem/partnerką o inne osoby?
WIEDŹMIN: SEZON 2 Co w serialu od NETFLIX? | ESKA XD - Martyna movie #35
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE