Jonas Jeppesen pojedzie dla Falubazu, ale nie w Rybniku

2020-06-12 13:09
Falubaz
Autor: Foto Forysiak

Nie było wiadomo czy Jonas Jeppesen pojedzie w tym sezonie w barwach Falubazu. Okazało się, że 22 letni żużlowiec będzie w tym sezonie reprezentował Zieloną Górę.

W barwach Falubazu znowu pojedzie Grzegorz Walasek. Poza tym znanym zawodnikiem do grona seniorów dołączy także Jonas Jeppesen, 22 letni Duńczyk, który już nie raz pokazał się z dobrej strony jako zawodnik. 

 Jonas jest zawodnikiem naszej drużyny, ma szeroką rolę. Może być zarówno w podstawowym składzie w zależności od jego formy, mamy możliwość skorzystania z jego usług pod numerem 8 czyli to wszechstronny zawodnik, a z jego pomocą można wszystko fajnie i taktycznie porozkładać. 

Mówi kierownik drużyny Tomasz Walczak. Póki co Jonas jeszcze nie trenował na Zielonogórskim torze, ale to ma zmienić się na dniach. Jonasa póki co nie zobaczymy w meczu z Rybnikiem. 

Ma niewiele czasu na to żeby się przygotować do meczu w Rybniku, czy przekonać trenera do tego żeby został powołany na ten mecz, wydaje mi się, że w tym chłopaku jest potencjał. Na jednym meczu nie kończy się sezon. Jonasa na pewno zobaczymy w składzie naszej drużyny, jak nie w tym meczu to w innym. 

Dodaje kierownik drużyny. Falubaz przedstawił zawodników, którzy pojadą w niedzielnym spotkaniu. W Rybniku na torze zobaczymy: 

- Martina Vaculika

- Antonio Lindbacka 

- Michaela Jepsena Jensena 

- Patryka Dudka 

- Piotra Protasiewicza 

- Norberta Krakowiaka

- Damiana Pawliczaka 

Początek meczu w Rybniku już w tę niedzielę o godzinie 16.30 

Rozmawiamy z rekordzistą Guinnessa w trialu rowerowym
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE