Policja

i

Autor: Justyna Świderska Zdjęcie poglądowe

Byłeś świadkiem tego wypadku? Zielonogórska policja szuka świadków wypadku na DK27

2023-03-16 8:16

Do wypadku doszło 27 lutego 2023 r. na odcinku DK27 z Żar w kierunku Nowogrodu Bobrzańskiego. W wyniku wyprzedzania zderzyły się dwa samochody. Zielonogórska policja obecnie szuka świadków tego wypadku.

Świadkowie wypadku poszukiwani. Byłeś świadkiem tego wypadku?

W komunikacie policji czytamy, że Komenda Miejska Policji w Zielonej Górze poszukuje świadków wypadku drogowego. Miał on miejsce w dniu 27 lutego 2023 r., ok. godz. 8:30 na DK27 na odcinku z kierunku Żar w stronę Nowogrodu Bobrzańskiego. Nadzór nad sprawą ma Prokuratura Rejonowa w Zielonej Górze.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Audi Q7 podczas manewru wyprzedzania doprowadził do zderzenia czołowego z samochodem marki Volkswagen.

Zgłoś się, jeśli byłeś świadkiem wypadku

Policja prosi świadków wypadku na DK27 o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze, ulica Partyzantów 40, telefony: 47 79 52 163, 47 79 52 150; e-mail: sekretariat.doch.kmp_zgora@go.policja.gov.pl.

Sonda
Czy byłeś świadkiem groźnego wypadku?
Źródło: Byłeś świadkiem tego wypadku? Zielonogórska policja szuka świadków wypadku na DK27
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE