Zamość: Stowarzyszenie Krok za krokiem wspiera zwierzaki

2021-12-14 11:41
Cztery łapy akcja stowarzyszenia Krok za krokiem
Autor: Stowarzyszenie Krok za krokiem

Cztery łapy to akcja wsparcia dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Zamościu. Już po raz kolejny zorganizowało ją zamojskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem".

Stowarzyszenie "Krok za krokiem" z Zamościa prowadzi zbiórkę dla psów i kotów, które przebywają w zamojskim Schronisku dla bezdomnych zwierząt. Schronisko istnieje od 1997 roku jako część Ogrodu Zoologicznego im. Stefana Millera.

Zbieramy dobrej jakości suchą i mokrą karmę dla psów, preparaty przeciwkleszczowe, witaminy różnego rodzaju, w tym dla szczeniąt i psów starszych. Potrzebne są też smycze, linki, szelki regulowane, obroże o różnej długości i szerokości oraz zabawki, czyli to co się przyda. Idzie zima i trzeba po prostu pomóc zwierzętom. Zapraszamy do włączenie się w akcję Cztery łapy, naprawdę warto pomóc zwierzętom, bo czułe serce trzeba mieć. — mówi współorganizator zbiórki, Marcin Rymarz z "Krok za krokiem".

Wszyscy, którzy chcą wesprzeć bezdomne zwierzaki ze schroniska w Zamościu mogą dostarczać potrzebne rzeczy do Ośrodków "Krok za krokiem" przy ulicy Peowiaków 6a i Kresowej 24 w Zamościu. Akcja potrwa do lutego.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE