akcja krwiodawstwa

i

Autor: pixabay.com

krwiodawstwo

Zamość: Podziel się życiodajnym płynem

2023-06-07 17:32

Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość zachęca do czynnego udziału w akcji oddawania krwi 11 czerwca (niedziela) przy ulicy Królowej Jadwigi 2. Organizatorzy zapewniają, że zadbają o każdego dawce.

Ile krwi ma człowiek? Jeśli jest zdrowy, na pewno wystarczająco, żeby podzielić się tym cennym płynem z innymi. Stowarzyszenie Honorowych Dawców Krwi przy Urzędzie Gminy Zamość organizuje kolejną akcję oddawania krwi w niedzielę 11 czerwca od 08:00 do 13:30 przy ulicy Królowej Jadwigi 2. Każdy dawca może liczyć na miłą atmosferę.

Zapewniamy zestawy gadżetów, moc nagród, oprócz tego oczywiście posiłek regeneracyjny serwowany przez KGW Bortatycze. Będziemy także częstować wszystkich dawców sokiem oraz czekoladą płynną. Będą również w prezencie drzewka do posadzenia w ramach akcji "Zazieleńmy naszą gminę". — mówi Maria Juszczak-Sowińska, prezes Stowarzyszenia HDK.

Właściciele lokalu w Starej Bramie Lubelskiej, w którym akcja się odbędzie, zapraszają do skorzystania ze strefy gier i spróbowania ich specjałów. Więcej szczegółów w mediach społecznościowych organizatorów.

akcja krwiodawstwa HDK przy Urzędzie Gminy Zamość

i

Autor: Stowarzyszenie HDK przy Urzędzie Gminy Zamość
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE