Zamosć : Mieszkańcy Zamościa mogą podzielić się swoimi uwagami na temat powstania spalarni śmieci

2020-11-18 14:12
zamość
Autor: zdjęcie poglądowe , pixabay.com

Ruszyły konsultacje społeczne w sprawie powstania spalarni śmieci przy ulicy Hrubieszowskiej 173 w Zamościu. Mieszkańcy Zamościa mogą zapoznać się z dokumentami dotyczącymi tej inwestycji oraz wyrazić swoje uwagi I opinie na ten temat.

Zamościanie mogą wybrać kilka sposobów wyrażenia swoich opinii na temat tej inwestycji.

- Mieszkaniec może zadzwonić do Wydziału gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska , może umówić się na wizytę i osobiście udać się do siedziby wydziału, poprzedzając tę wizytę kontaktem telefonicznym. Swoje uwagi i wnioski w formie pisemnej  można  też przesyłać pocztą tradycyjną w  na adres: Urząd Miasta Zamość, Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość lub do urny . Mieszkańcy mogą również zgłosić  swoje wnioski telefonicznie dzwoniąc pod numer  84 6772 438 i 84 6772 431 lub wysyłać je drogą mailową  oraz za pomocą skrzynki ePUAP- informuje rzecznik prasowy zamojskiego ratusza- Marta Lackorzyńska- Szerafin.

- Konsultacje społeczne są jednym z elementów procesu postępowania administracyjnego związanego z wydaniem decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach tej inwestycji- dodaje Marta Lackorzyńska- Szerafin.

Wszystkie szczegóły dotyczące telefonów, adresów, dokumentów znajdują się na stronie internetowej miasta Zamość. Dokumenty znajdują się na stronie Biuletynu Informacji Publicznej Miasta Zamość w dziale  Informacje o środowisku, w zakładce Informacje i raporty.  Konsultacje potrwają do 14 grudnia.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE