basen w Hrubieszowie

i

Autor: Urząd Miasta Hrubieszów

HRUBIESZÓW

Otwarcie basenu już wkrótce

2023-03-22 16:51

Marta Majewska, burmistrz miasta podała w swoich mediach społecznościowych konkretną datę. Mieszkańcy Hrubieszowa długo czekali na tę informację.

Budowa basenu przy Szkole Podstawowej nr 2 w Hrubieszowie rozpoczęła się 2019 roku. Oddanie obiektu miało nastąpić rok temu. Inwestycja jest gotowa już od dłuższego czasu, jednak z powodu usterek, których poprawienia żądało miasto od wykonawcy, dzień otwarcia przesunął się o kilkanaście miesięcy.

"ta" chwila faktycznie nadeszła. 05.05.2023 Tego dnia planujemy oficjalne otwarcie naszej krytej pływalni! Wiem, że czekaliście na tą wiadomość od....yyy.....40 lat. — pisze Marta Majewska, burmistrz miasta Hrubieszowa na swoim profilu na Facebooku.

Koszt całej inwestycji to prawie 25 mln zł. W obiekcie znajdzie się pełnowymiarowy, pięciotorowy basen, a także basen dla dzieci oraz basen do nauki pływania, jacuzzi i sauna.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE