Zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva

Lubelskie: Czterech policjantów biło się przed lokalem w Zamościu!

2022-04-28 12:07

Prokuratura Rejonowa w Zamościu prowadzi śledztwo w sprawie bójki, do której doszło w nocy z 25 na 26 marca przed jednym z lokali na Starym Mieście w Zamościu. Zarzuty dotyczące udziału w bójce usłyszało czterech dolnośląskich kontrterrorystów i dwie osoby cywilne. W trakcie bójki funkcjonariusze policji byli pod wpływem alkoholu.

Pijani policjanci bili się pod klubem w Zamościu

"Czterech funkcjonariuszy policji i dwie osoby cywilne usłyszały zarzuty dotyczące udziału w bójce, do której doszło w nocy z 25 na 26 marca przed jednym z lokali na Starym Mieście w Zamościu" – poinformował w czwartek PAP zastępca prokuratora rejonowego w Zamościu Jarosław Rosołek. Dodał, że policjanci byli pod wpływem alkoholu.

Prokuratura Rejonowa w Zamościu prowadzi śledztwo w sprawie bójki, do której doszło w nocy z 25 na 26 marca przed jednym z lokali na Starym Mieście w Zamościu. Śledczy przedstawili sześciu osobom zarzuty dotyczące udziału w bójce. Wśród nich było czterech dolnośląskich kontrterrorystów i dwie osoby cywilne. Jak ustalono, funkcjonariusze policji byli pod wpływem alkoholu.

"Wobec tych wszystkich osób zastosowano środki zapobiegawcze. Jeśli chodzi o funkcjonariuszy policji są to w tej chwili poręczenia majątkowe, a wobec pozostałych osób zastosowano dozór policji. Postępowanie jest kontynuowane" – powiedział PAP zastępca prokuratora rejonowego w Zamościu Jarosław Rosołek.

Za zarzucane czyny grozi im do trzech lat więzienia.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Driftował na rondzie, na zabawie przyłapali go policjanci. Kwota mandatu zwala z nóg
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE