Już 2 grudnia wielkie otwarcie MAX ELEKTRO w Tomaszowie Lubelskim. Znamy szczegóły!

2020-11-30 0:56 Materiał sponsorowany
Już 2 grudnia wielkie otwarcie MAX ELEKTRO w Tomaszowie Lubelskim
Autor: mat. prasowe

MAX ELEKTRO to ogromny wybór sprzętów AGD, RTV, multimedialnych i nie tylko, a do tego doświadczenie i fachowe doradztwo w jednym miejscu. W całej Polsce jest już 416 salonów tej sieci. Niebawem dołączy do nich kolejny - w Tomaszowie Lubelskim.

MAX ELEKTRO: Dlaczego to zawsze dobry wybór?

Szukasz małego AGD? Spalony czajnik elektryczny co rano daje o sobie znać przy parzeniu kawy? A może czas postawić na porządny ekspres? Masz dość starej buczącej i prądożernej lodówki? Twoja wysłużona pralka pożarła kolejną skarpetkę?

Zajrzyj do MAX ELEKTRO. Znajdziesz tu tysiące produktów renomowanych producentów z różnych półek cenowych. W ofercie są między innymi:

  • sprzęty AGD do zabudowy,
  • AGD wolnostojące,
  • małe sprzęty AGD,
  • sprzęty RTV,
  • telefony,
  • sprzęt komputerowy,
  • sprzęty elektroniczne do rekreacji, np. elektryczne hulajnogi.

Słowem, tu na pewno znajdziesz coś dla siebie i skonfigurujesz elementy domowych sprzętów tak, by spełniały wszelkie Twoje oczekiwania.

MAX ELEKTRO kontra mały osiedlowy sklepik?

MAX ELEKTRO ma już ponad 400 sklepów w całej Polsce i dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów, a duża sieć, to duże korzyści. W MAX ELEKTRO znajdziesz wszystko w korzystnych cenach i skorzystasz z licznych promocji.

Nie czekaj i zajrzyj już dziś na maxelektro.pl.

Już 2 grudnia wielkie otwarcie MAX ELEKTRO w Tomaszowie Lubelskim
Autor: mat. prasowe

MAX ELEKTRO w Tomaszowie LubelskimTeraz do grona klientów MAX ELEKTRO mogą dołączyć mieszańcy Tomaszowa Lubelskiego. Już 2 grudnia zaplanowano tu wielkie otwarcie salony, który będzie się mieścił ulicy Andersa 2. Z tej okazji na klientów czeka niespodzianka - do zakupów między 2 a 5 grudnia dołączony będzie prezent. 

Artykuł sponsorowany

Już 2 grudnia wielkie otwarcie MAX ELEKTRO w Tomaszowie Lubelskim
Autor: mat. prasowe