Aluminiowe Drzwi Kowalski: Nowość w sprzedaży od tego producenta!

2022-01-24 5:16
Aluminiowe Drzwi Kowalski
Autor: mat. partnera Aluminiowe Drzwi Kowalski

Szukasz drzwi, które zapewnią Twojej rodzinie ciepło i maksymalne bezpieczeństwo przy zachowaniu unikalnego designu? Dobrze trafiłeś! Aluminiowe drzwi Kowalski spełnią wszystkie Twoje wymagania. Sprawdź szczegóły oferty!

Aluminiowe Drzwi Kowalski
Autor: mat. partnera Aluminiowe Drzwi Kowalski

Kowalski Okna to rodzinna firma z 20-letnim doświadczeniem! Jest wiodącym dostawcą stolarki okiennej i drzwiowej na terenie Podkarpacia, natomiast realizacje firmy znacznie wykraczają poza ten obszar!

Firma dokłada wszelkich starań, by produkty były inspirowane przede wszystkim potrzebami klienta, jednocześnie dbając o najwyższą jakość. To dzięki dzięki temu Kowalski Okna jest w stanie zaspokoić gusta najbardziej wymagających klientów.

Aluminiowe Drzwi Kowalski
Autor: mat. partnera Aluminiowe Drzwi Kowalski

Aluminiowe Drzwi Kowalski

Producent Kowalski oferuje drzwi o nowoczesnym wyglądzie w modnych kolorach. Szeroka gama modeli z przeszkleniami lub bez pozwoli dopasować drzwi do oczekiwań klientów. Aby zwiększyć możliwości dopasowania do elewacji, drzwi z serii PREMIUM są dostępne również w opcji dwukolorowej.

Maksymalne bezpieczeństwo

Drzwi Kowalski wyposażone są w zamki renomowanych producentów, które są w stanie zapewnić maksymalny poziom zabezpieczenia.

Wersja PREMIUM

Dobrze ocieplony dom to gwarancja prawdziwego komfortu i oszczędności w ogrzewaniu. Dzięki specjalnemu wypełnieniu skrzydła pianą poliuretanową i wysokiej jakości profilom aluminiowym, współczynnik przenikalności ciepła drzwi aluminiowych Kowalski wynosi od Ud = 0,8 W/m2K . Wersja PREMIUM 90mm wyposażona jest w próg aluminiowy z przekładką termiczną, 3x regulowane zawiasy 3D w kolorze drzwi, grubość skrzydła wynosi 90mm.

Oprócz szerokiego zakresu wymiarów drzwi, istnieje również możliwość  dostosowania wymiarów do własnych potrzeb. Gama PREMIUM oferuje niestandardowe rozmiary personalizowane do 1300 mm szerokości i 2500 mm wysokości.

Wpuść światło do swojego domu dzięki doświetlom bocznym lub górnym! W ten sposób uczynisz swoje wnętrze przyjaznym i ciepłym. Doświetla dostępne są w szerokim zakresie wymiarów, dzięki czemu bez problemu dopasujesz drzwi do wymiarów wejścia.

Niezawodne drzwi aluminiowe Kowalski to:

  • Przenikalność Termiczna
  • Bezpieczeństwo
  • Estetyka
  • Światło
  • Adaptacja

Więcej informacji na temat tego produktu, uzyskasz kontaktując się z Ekspertem z jednego z 40 salonów Kowalski Okna lub za pośrednictwem strony internetowej. Wystarczy wypełnić formularz, w którym podamy imię, miejscowość, numer telefonu oraz pozostawimy krótką wiadomość. Specjaliści Kowalski Okna oddzwonią i pomogą wybrać najlepszą ofertę.

Nie tylko Polska!

Obsługa klienta indywidualnego odbywa się przez sieć autoryzowanych biur sprzedaży na terenie województwa, a dzięki odbiorom hurtowym możliwy jest też eksport produktów do Niemiec, Francji, Słowacji, Ukrainy i Norwegii.

Kowalski Okna
Autor: mat. partnera Kowalski Okna

Artykuł sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE