Zamiast na siłowni, trenują przed komputerem. W Wiszni Małej działa fitness online

2020-05-18 18:34
Treningi online prowadzi instruktorka fitness Anna Turkiewicz
Autor: Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej / screen Treningi online prowadzi instruktorka fitness Anna Turkiewicz

Fitness, pilates czy treningi interwałowe - to wszystko online. Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Wiszni Małej zachęca mieszkańców do aktywności fizycznej w swoich domach. Wystarczy dostęp do internetu i odrobina chęci, by rozruszać zasiedziałe ciało.

- Nie możemy ćwiczyć w ośrodku, dlatego wychodzimy do ludzi w sieci - mówi Magdalena Tabiś z OKSiR-u. - Mieszkańcy gminy Wisznia Mała są bardzo aktywni. Chętnie korzystają z zajęć sportowych, fitnessowych, prowadzonych praktycznie każdego dnia w naszym ośrodku kultury. W związku z epidemią, wiedząc, że jest takie zapotrzebowanie, postanowiliśmy uruchomić te zajęcia w wersji online - wyjaśnia instruktor ośrodka.

Jak przekonuje trenerka Anna Turkiewicz, w ofercie ośrodka każdy znajdzie coś dla siebie.

- Mamy trzy rodzaje zajęć, które są zróżnicowane pod kątem intensywności i stopnia trudności. Prowadzę zajęcia pilates, zdrowy kręgosłup i treningi interwałowe - dodaje prowadząca zajęcia fitness.

Treningi odbywają się trzy razy w tygodniu,: we wtorki, czwartki i soboty. Transmisje znajdziecie na profilu ośrodka na Facebooku.

Justyna Święty-Ersetic opowiada o aktualnej sytuacji. Trenuję na ścieżkach polnych. Największym problemem jest siłownia.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE