Ząbkowice Śląskie. Pijana matka wiozła dziecko do szkoły

2021-09-14 14:11
policja
Autor: pixabay

2 promile alkoholu miała kobieta, która w poniedziałek samochodem odwoziła swoje dziecko do szkoły. Zatrzymali ją policjanci z ząbkowickiej drogówki w ramach akcji „Trzeźwy Poranek” .

W poniedziałek około godziny 7.50 rano, patrolujący drogi policjanci zatrzymali do kontroli kobietę kierującą samochodem peugeot. Jak się okazało, 46-letnia matka odwoziła do szkoły swoje dziecko. Zatrzymana miała w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

Dwadzieścia minut przed tym zdarzeniem policjanci zatrzymali mężczyznę kierującego samochodem Ford. 45-latek był nietrzeźwy. Mieszkaniec powiatu ząbkowickiego wsiadł za kierownicę samochodu osobowego mając prawie promil alkoholu w organizmie.

W ubiegłym tygodniu pomimo wielokrotnych apeli policji, zatrzymano na drogach powiatu ząbkowickiego 6 nietrzeźwych kierujących, z których rekordzista miał ponad 4 promile. Jeden z kierujących 42 - letni mieszkaniec gminy Ząbkowice Śląskie zatrzymany w dniu 11 września w Ząbkowicach Śląskich na ul. B. Prusa oprócz tego, że kierował samochodem Audi mając niemal 1,5 promila alkoholu w organizmie to posiadał przy sobie 20 porcji amfetaminy. Kierującemu pobrano już krew do badań by stwierdzić czy nie jechał na „potrójnym gazie”.

Raport z Anteny 14.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE