Wyścigi wraków na pomoc małej Małgosi. Przed nami Wrak Race Gatka

2020-07-30 12:11 Sebastian Stelmach
W tym roku Wrak Race Gatka odbędzie się na torze nad zalewem w Pakosławiu
Autor: Wrak Race Gatka 2019 / Remigiusz Kubowicz W tym roku Wrak Race Gatka odbędzie się na torze nad zalewem w Pakosławiu

Wraki pojadą w szczytnym celu. Amatorzy wyścigów wraków z Milicza oraz Gatki pod Żmigrodem zapraszają na kolejną odsłonę Wrak Race Gatka. To widowiskowe wydarzenie odbędzie się już 22 sierpnia.

W tym roku zmieni się nieco formuła wydarzenia, które choć pod nazwą Wrak Race Gatka odbędzie się na torze przy zalewie w Pakosławiu. Mimo zmiany lokalizacji, atrakcji nie zabraknie.

- Na chwilę obecną mamy zgłoszonych 60 pojazdów. Na uczestników imprezy, zarówno zawodników, jak i widzów czeka moc atrakcji. Nie tylko moc wrażeń przy ścigających się wrakach, ale także pyszną grochówkę, bigos, przejazdy Wrak Taxi czy samochodem terenowym - mówi współorganizator Przemysław Jarosz z ekipy Wrak Race Team Milicz.

Wrak Race Gatka będzie okazją do wsparcia w leczeniu dla małej Małgosi.

- Podczas imprezy będziemy zbierać środki na leczenie 2-letniej Małgosi Chudej z Osieka, u której rozpoznano m.in. mózgowe porażenie dziecięce, niedowład spastyczny 4-kończynowy, utratę wzroku i padaczkę. Każda złotówka, którą zostawicie na imprezie, pomoże w leczeniu dziewczynki - dodaje Przemysław Jarosz.

Tegoroczny Wrak Race Gatka na torze przy zalewie w Pakosławiu startuje w sobotę 22 sierpnia o godz. 7:00. Zapisy uczestników przyjmowane są na facebookowym profilu organizatorów.

Tym samochodem Kubica będzie jeździć w wyścigach DTM

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.