Wypadek na A4! 9 ciężarówek blokuje przejazd [NAGRANIE]

2021-03-19 10:21
Wypadek na A4! 9 ciężarówek blokuje przejazd
Autor: Materiały prasowe Policja w Legnicy Wypadek na A4! 9 ciężarówek blokuje przejazd

Od rana 19 marca panują bardzo trudne warunki na dolnośląskim odcinku autostrady A4. Doszło tam do dwóch wypadków, w których uczestniczyły ciężarówki. Aktualnie droga jest zakorkowana.

Jak mówi oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji  w Legnicy Jagoda Ekiert portalowi gazetawroclawska.pl, na 74. kilometrze autostrady A4 na wysokości zjazdu Mikołajowice - Chojnów doszło do kilku wypadków, w których łącznie uczestniczyło aż 9 ciężarówek! Niektóre z nich uczestniczyły w kilku zdarzeniach, ale szczegóły dopiero ustala policja. Autostrada w kierunku Wrocławia jest czasowo zablokowana. 

Brak jest osób poszkodowanych. Policja apeluje do kierowców aby korzystali z objazdów.

Dodatkowo spadł śnieg: drogi są śliskie. 

Przed godziną 7 doszło również od wypadku na nitce A4 w kierunku Zgorzelca pomiędzy węzłami Lubiatów i Chojnów. Zderzył się samochód ciężarowy z autem osobowym. Jezdnia na odcinku Lubiatów - Chojnów w stronę Zgorzelca jest zablokowana.

Wypadek na A4! 9 ciężarówek blokuje przejazd
Autor: GDKiA Wypadek na A4! 9 ciężarówek blokuje przejazd
Raport z Anteny 18.03
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE