Wrocławska Potańcówka powraca! Wielkie bailando na którym ty też możesz zatańczyć

i

Autor: Facebook Wroclaw.pl

Czas wolny

Wrocławska Potańcówka przez całe lato! Będą filmowe hity i neonowe bity

2023-05-25 11:37

Już w najbliższą sobotę - 27 maja - o godz. 18.00 oficjalnie rozpocznie się kolejny sezon Potańcówek Wrocławskich na pl. Wolności - bezpłatnych zabaw tanecznych w centrum miasta. Zobaczcie poniżej cały harmonogram na przyszłe tygodnie.

Data potańcówki i jej temat zostały wybrane nieprzypadkowo. Dzień wcześniej obchodzony jest Dzień Matki, a kilka dni później – Dzień Dziecka. To wyjątkowe dni w kalendarzu, dlatego też hasłem i przewodnim motywem potańcówki będzie: Muzyka łączy pokolenia. Organizator – Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego – do wspólnej zabawy zaprasza nie tylko wrocławianki i wrocławian, a także turystów i gości przebywających w naszym mieście. Prowadząca zabawę DJ Ewelina Gra zadba o to, by każdy, bez względu na wiek, usłyszał bliskie mu dźwięki muzyki, idealnej do zabawy tanecznej. W ubiegłym roku potańcówki gromadziły kilka tysięcy uczestników i uczestniczek w różnym wieku. Wśród nich były także osoby, które specjalnie na to wydarzenie przyjeżdżały spoza Wrocławia.

ZOBACZCIE PONIŻEJ, JAK WYGLĄDAŁY POTAŃCÓWKI:

Małą tradycją stało się rozpoczynanie potańcówek od „rozgrzewki”. Tym razem będzie nią energetyczna ZUMBA®, którą poprowadzi Maksymilian (Rafaello Fintess) – udział w niej jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich – miejsca na pewno nie zabraknie. ZUMBA® na pl. Wolności startuje punktualnie o 18.00.

Oprócz wydzielonego parkietu na pl. Wolności dostępna będzie strefa relaksu z leżakami, w której będzie można odpocząć i nabrać sił na dalszą zabawę.

Na roztańczonych uczestników i uczestniczki czekać będzie bar wodny z bezpłatną wodą smakową od MPWiK Wrocław – jest to część kampanii Pij Kranówkę! W strefie gastro staną foodtrucki, by można było uzupełnić kalorie.

Wraz z miejskim biurem Wrocław Bez Barier stworzona zostanie przestrzeń dla osób ze szczególnymi potrzebami – staną tam ławeczki i namiot, w którym będzie można chwilę odpocząć.

Wrocławska Potańcówka. Harmonogram

Znane są już terminy i tematy przewodnie kolejnych Potańcówek Wrocławskich na pl. Wolności.

  • 8 lipca – w rytmie latino,
  • 22 lipca – filmowe hity,
  • 5 sierpnia – kolorowe lata 70.,
  • 19 sierpnia – wakacyjne przeboje,
  • 9 września – neonowe bity.

Każda z nich odbywa się w godzinach 18.00-23.00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE