Walentynki we Wrocławiu! Lista wydarzeń [AUDIO]

2020-02-11 13:44
Wrocław walentynki
Autor: Pixabuy

Jest taki dzień kiedy Wrocław zmienia się w WrocLOVE i tak się składa, że to już w piątek. W tym roku w stolicy Dolnego Śląska więcej jest wydarzeń dla par, mniej dla singli. Ale udało nam się znaleźć coś dla wszystkich.

Romantyczna kolacja czy rockowy koncert? A może wyjście do kina? Jeśli brakuje Wam pomysłu na Walentynki,sprawdźcie nasze propozycje!

Koncert

Walentynki w Starym Klasztorze!

Gotyckie, klimatyczne wnętrze odrębnej sali dostępne będzie tylko dla szczęśliwych posiadaczy zaproszeń. Z okazji Święta Zakochanych stary klasztor prezentuje 3 zestawy w różnych cenach, w których skład wchodzi specjalna oferta Szefa Kuchni. Do tego oczywiście muzyka! Wieczorem wystapi Triobeat. Muzyka i pasja – to łączy członków Triobeat. I choć na co dzień ich serca biją w różnych rytmach to zawsze synchronizują się w rytm granej muzyki. Chętnie dzielą się swoją pasją, a przy prezentowanych przez nich hitach soulu, r’n’b i popu nie łatwo siedzieć przynajmniej nie tupiąc nogą. Chętnie podzielą się z Wami tym, co najlepszego potrafią zdziałać za pomocą swoich strun – gitarowych i głosowych.

Walentynki Grubych, Smutnych i Samotnych w klubie Łącznik

Miłosny bal wszystkich przeciętnych zwyklaków, którzy chcą odetchnąć od nadętych kanonów i zaszaleć tak jakby byli najpiękniejsi i najbardziej popularni. Można zbroić krągłości w cekiny, stroić się w porażki, porozumiewawczo mrugać okiem w stronę zrezygnowania i kontrolowanego pesymizmu. Kto nie jest gruby – nie szkodzi, z pewnością ktoś inny będzie gruby. Kto nie czuje się samotny? Żaden problem, organizatorzy przypomną o paru rzeczach. Kto nie jest smutny – niech się nie martwi, zadbają o to.

Będzie to wieczór wypełniony muzyką, stand upem i najlepszą publicznością w tym kraju. Ludźmi z dystansem do siebie, z naturalną energią i bezpretensjonalnym podejściem do zabawy. To już po raz czwarty organizatorzy szlifują najpiękniejsze polskie parkiety, dmuchają balony w serca i przypinają kotyliony wodzireja. Mają swoje święto i nie zawahają się tego wykorzystać. Wystąpią: SMKKPMm czyli Sekcja Muzyczna Kołłątajowskiej Kuźni Prawdziwych Mężczyzn oraz Mieszko Minkiewicz ze Stand upem.

Kolacja

Walentynki w Afrykarium

Uroczysta kolacja przygotowana będzie w tunelu mozambickim wśród rekinów, płaszczek, żółwi i setki unikatowych gatunków ryb. Gdy wyjdą ostatni goście ZOO, spotkanie rozpocznie się indywidualną wycieczką po obiekcie z przewodnikiem, który zdradzi sekrety fauny i flory Afryki. Zwiedzanie zakończy się pięciodaniową kolacją z nielimitowanym dostępem do białego i czerwonego wina i słodkiego bufetu.

Warsztaty kulinarne

Candy Pandas po raz kolejny edukują w Bez Lukru! Tematem niedzielnego spotkania jest „Sport na roślinach” – czyli jak zwiększać zawartość białka w wegańskich słodkościach. Podczas warsztatów, poza zdobyciem ogromu wiedzy, przygotujecie proteinowe brownie z popcornem, krem orzechowy z fasoli, proteinowe donuty waniliowe, cynamonowo-imbirowy pudding na ciepło oraz kokosowo-orzechowe praliny z białej fasoli z żurawiną. Będzie słodko, bez cukru i pszenicy!

Rozrywka

Walentynki na Stadionie Wrocław

W piątek 14 lutego przy okazji święta zakochanych będzie można zabrać swoją drugą połówkę między innymi na; lodowisko, zwiedzanie z przewodnikiem, otwarty taras widokowy oraz skoki wahadłowe w tandemie.

ferta specjalna „Pokaż, że kochasz” – 14 lutego od 18:30 – 21:00 Stadion Wrocław oddaje elewację zakochanym. Powiedz „kocham” w sposób, który ukochana osoba zapamięta do końca życia. (pary, które się zgłoszą będą mogły wyświetlić na membranie stadionu swoje imiona. Limit to 15 znaków. Każda z par będzie miała do dyspozycji elewację na łącznie 60 minut w pętli co 2 minuty.

20 najśmieszniejszych piosenek na świecie | spektakl, Teatr Polski we Wrocławiu

We Wrocławiu przedstawienie pokazano wcześniej w ramach XXVIII Przeglądu Piosenki Aktorskiej (2007). Całość utrzymana jest w konwencji przerywanego piosenkami seansu u psychoterapeuty. Wśród autorów wykorzystanych utworów znajdują się m.in. Jacques Brel, Jonasz Kofta, Wojciech Młynarski, Agnieszka Osiecka, Elvis Presley, Jeremi Przybora i Jerzy Wasowski, Andrzej Waligórski, Władimir Wysocki czy zespół Talking Heads.

Posłuchaj o walentynkach we Wrocławiu:
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE