Tragiczny wypadek na Powstańców Śląskich! Zginęły dwie osoby, dwie pozotałe są w szpitalu

2022-05-24 7:50
Policja
Autor: AndrzejRembowski /CC0/pixabay.com

Jak informuje 24wroclaw.pl, dzisiaj - 24 maja - po północy przy ulicy Powstańców Śląskich we Wrocławiu na wysokości zajezdni Borek doszło do tragicznego wypadku z udziałem pojazdu osobowego na zagranicznych numerach rejestracyjnych, którym podróżowały cztery młode osoby. Dwie osoby zginęły na miejscu, dwie, w tym kierowca, są w szpitalu.

Z informacji przekazanych przez 24wroclaw.pl wynika, że do wypadku doszło dzisiaj - 24 maja- tuż po północy przy ulicy Powstańców Śląskich w kierunku centrum na wysokości zajezdni tramwajowej Borek. W zdarzeniu brał udział samochód osobowy na zagranicznych rejestracjach, w którym jechały cztery młode osoby.

Według wstępnych informacji wynika, że kierujący autem marki Volkswagen, jadąc w kierunku centrum, z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w latarnię drogową na pasie zieleni pomiędzy jezdniami.

Dwie osoby zginęły na miejscu, dwie, w tym kierowca, w tragicznym stanie trafiły do szpitala. Siła uderzenia była tak potężna, że pojazd został praktycznie rozerwany, a niektóre części samochodu znajdowały się kilkadziesiąt metrów od wraku.

Na miejscu po wypadku pojawiła siw policja, która pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności w jakich doszło do tego zdarzenia.

Szukali ofiar na polskich drogach! Zgłosiło się już 40 poszkodowanych, a to dopiero początek!

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: online@grupazpr.pl!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE