Urodziny radia ESKA

To już 30 lat radia ESKA Wrocław! Tak się bawiliśmy na imprezie [ZDJĘCIA]

2023-03-24 15:11

Uwierzylibyście, że radio ESKA ma już 30 lat? My nadal nie potrafimy. 21 marca mogliśmy obchodzić swoje urodziny. Ale na tym nie zakończymy. Już dzień później zorganizowana została uroczysta gala. Dla Was też szykujemy niespodzianki.

Uwierzylibyście, że nasze radio ma już 30 lat? Nam jest naprawdę bardzo ciężko. Dokładnie 21 marca br., w pierwszy dzień wiosny, mogliśmy obchodzić swoje urodziny. Ale na tym nie zakończyliśmy i nie zamierzamy. Już dzień później zorganizowana została uroczysta gala w hotelu Haston we Wrocławiu. Pojawiło się na niej blisko 160 osób. Na imprezie tej nie mogło zabraknąć m.in.: Tomasza Wołodźko - jednego z założycieli rozgłośni, a następnie wieloletniego pracownika firmy, Zbigniewa Benbenka - właściciela radia ESKA, Pawła Szaniawskiego - prezesa firmy, czy Tomasza Krawczyka - wiceprezesa zarządu. Swoją obecnością zaszczycił nas także Cezary Przybylski - marszałek województwa dolnośląskiego, Bartłomiej Ciążyński - wiceprezydent Wrocławia czy Roman Potocki - starosta powiatu wrocławskiego. Pojawiła się także cała redakcja ESKI Wrocław. Elegancki event uświetnił występ Dody.

A dla Was niespodzianki przygotowaliśmy na 21 kwietnia. Zapiszcie tę datę, słuchajcie nas na 104,9FM i śledźcie nasz portal oraz sociale.

Obchody 30-lecia ESKI będziemy świętować przez cały rok, o czym także będziemy Was na bieżąco informować.

ZOBACZCIE PONIŻEJ ZDJĘCIA:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE