KFC Gwardia Wrocław

i

Autor: Justyna Bortnik KFC Gwardia Wrocław

Ruszyły treningi online z wrocławskimi siatkarkami i siatkarzami! Transmisja 1-15 czerwca

2020-06-01 16:23

Praca w trybie siedzącym podczas epidemii dała się we znaki? A może w boczki? Wrócić do formy pomogą siatkarki i siatkarze z Wrocławia. Treningi na żywo z zawodniczkami “Volley Wrocław” i zawodnikami “KFC Gwardii” będą dostępne online.

Zawodniczki #VolleyWrocław i zawodnicy KFC Gwardia Wrocław przygotowali serię treningów do wykonania w domu lub w ogrodzie. Dzięki transmisjom będzie można na własnej skórze przekonać się, jak siatkarze spędzają czas bez rozgrywek i treningów zespołowych.

Zawodnicy prowadzeni przez trenerów zaprezentują ćwiczenia ogólnorozwojowe, stabilizacyjne, a także doskonalące umiejętności siatkarskie.

- Wracamy powolutku do normalności, więc warto zadbać o swoje ciało. My, kobiety, szczególnie lubimy być zadowolone z własnego ciała - także do dzieła! - mówi Natalia Murek, zawodniczka #Volley Wrocław.

W kolejnych odcinkach używane będą: piłka (najlepiej do siatkówki), guma oporowa, piłeczki tenisowe oraz piłka gimnastyczna, tzw. Swiss Ball.

- Ale można też znaleźć alternatywy, o których opowiedzą prowadzący treningi. Ze strony KFC Gwardii zobaczycie trenera Krzysztofa Jańczaka i zawodników, między innymi Krzysztofa Gibka i Krzysia Kołtowskiego - mówi Maciej Piasecki, rzecznik KFC Gwardii Wrocław. Ćwiczenia będą podzielone na te ogólnorozwojowe dla każdego i z piłką dla siatkarzy.

Transmisje będą odbywały się od 1 do 15 czerwca (co drugi dzień) na fanpage Visit Wroclaw. Start godz. 20.00.

Dlaczego dzieci powinny uprawiać sport?