Ruszyły treningi online z wrocławskimi siatkarkami i siatkarzami! Transmisja 1-15 czerwca

2020-06-01 16:23
KFC Gwardia Wrocław
Autor: Justyna Bortnik KFC Gwardia Wrocław

Praca w trybie siedzącym podczas epidemii dała się we znaki? A może w boczki? Wrócić do formy pomogą siatkarki i siatkarze z Wrocławia. Treningi na żywo z zawodniczkami “Volley Wrocław” i zawodnikami “KFC Gwardii” będą dostępne online.

Zawodniczki #VolleyWrocław i zawodnicy KFC Gwardia Wrocław przygotowali serię treningów do wykonania w domu lub w ogrodzie. Dzięki transmisjom będzie można na własnej skórze przekonać się, jak siatkarze spędzają czas bez rozgrywek i treningów zespołowych.

Zawodnicy prowadzeni przez trenerów zaprezentują ćwiczenia ogólnorozwojowe, stabilizacyjne, a także doskonalące umiejętności siatkarskie.

- Wracamy powolutku do normalności, więc warto zadbać o swoje ciało. My, kobiety, szczególnie lubimy być zadowolone z własnego ciała - także do dzieła! - mówi Natalia Murek, zawodniczka #Volley Wrocław.

W kolejnych odcinkach używane będą: piłka (najlepiej do siatkówki), guma oporowa, piłeczki tenisowe oraz piłka gimnastyczna, tzw. Swiss Ball.

- Ale można też znaleźć alternatywy, o których opowiedzą prowadzący treningi. Ze strony KFC Gwardii zobaczycie trenera Krzysztofa Jańczaka i zawodników, między innymi Krzysztofa Gibka i Krzysia Kołtowskiego - mówi Maciej Piasecki, rzecznik KFC Gwardii Wrocław. Ćwiczenia będą podzielone na te ogólnorozwojowe dla każdego i z piłką dla siatkarzy.

Transmisje będą odbywały się od 1 do 15 czerwca (co drugi dzień) na fanpage Visit Wroclaw. Start godz. 20.00.

Dlaczego dzieci powinny uprawiać sport?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE