Poszukiwany mężczyzna został odnaleziony martwy. Ustalane są przyczyny zdarzenia

2022-12-16 8:26
Poszukiwany mężczyzna został odnaleziony martwy. Ustalane są przyczyny zdarzenia
Autor: SOS zaginięcia Facebook

Potwierdził się najgorszy możliwy scenariusz. Po kilku dniach poszukiwań, zwłoki mężczyzny zostały wyłowione z wrocławskiej fosy miejskiej. Okoliczności śmierci Michała z Brwinowa, który do Wrocławia przyjechał tylko na delegację, będą wyjaśniane przez prokuraturę.

Michał z Brwinowa pod Warszawą do Wrocławia przyjechał w sprawach służbowych. Wieczorem, wraz z kolegami z pracy, udał się na Jarmark Bożonarodzeniowy, a ostatni raz widziany był koło północy przy restauracji Karczma Lwowska. 

Ciało mężczyzny odnalezione zostały w fosie miejskiej, niedaleko miejsca, w którym o 6:50 odnotowano logowanie się z jego telefonu.   

"Niestety, potwierdziła się informacja, że wyłowione w dniu dzisiejszym ciało mężczyzny z rzeki na wysokości Podwala we Wrocławiu, to zaginiony w godzinach nocnych na terenie Wrocławia mężczyzna z powiatu pruszkowskiego" - powiedziała nam Aleksandra Freus z wrocławskiej policji.

W domu na mężczyznę czekała żona i 5-miesięczna córka. Wrocławska policja prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratury, by wyjaśnić, jak doszło do tego tragicznego wydarzenia. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE