Nowy zestaw w McDonald's. Pojawi się Happy Meal dla dorosłych

2022-10-03 10:17
Nowy zestaw w McDonald's. Pojawi się Happy Meal dla dorosłych
Autor: pixabay.com

Pokolenie lat 90-tych doskonale pamięta, gdy na polskim rynku pojawiła się sieć znanych na całym świecie restauracji. Wtedy też każde dziecko pojawiało się tam wraz z rodzicami, aby wybrać sobie zabawkę, a przy okazji zjeść frytki i hamburgera. To właśnie na tych klientów liczy McDonald serwując nowy zestaw Happy Meal dla dorosłych.

Serwis edition.cnn.com donosi, że "Hamburglar wraca do McDonald's". Jest to postać pojawiająca się w reklamach popularnego fast foodu, przyjaźni się z Ronaldem McDonaldem, ale i Birdie. Ten bohater wykreowany przez znaną sieć "pożąda burgerów".

I to właśnie seria słynnych figurek z Hamburglarem będzie dołączana do nowego Happy Mealu dla dorosłych. Od 3 października amerykańscy klienci będą mogli zamawiać zestawy z kanapką Big Mac lub dziesięcioma McNuggetsami oraz frytkami i napojem. Będzie to współpraca między siecią restauracji, a Cactus Plant Flea Market Box, słynną marką odzieżową. Być może niebawem oferta taka pojawi się również w Polsce.

Wewnątrz opakowania zestawu oprócz Hamburglara będzie się mogła znaleźć inna z kolekcjonerskich figurek. Mowa tutaj o: Grimace, Birdie, a także Cactus Buddy.

To nie pierwsza taka akcja McDonald’s. Wcześniej mogliśmy znaleźć w restauracjach zestawy przygotowane we współpracy z BTS, czy Travisem Scottem.

Happy Meal dla dorosłych

Przedstawiciele McDonald's uznali, że podróż w czasie to sensowny projekt, który warto zaproponować starszym miłośnikom fast foodu.

- Decydujemy się na odwołanie do jednego z najbardziej nostalgicznych doświadczeń McDonald's. Nadajemy temu nowy wydźwięk, co jest niezwykle istotne dla naszych dorosłych fanów - podkreślił Tariq Hassan, szef biura marketingu i obsługi klienta McDonald's w USA, cytowany w oficjalnym komunikacie.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Sukcesem będzie już połowa punktów

Pytanie 1 z 10
Jeszcze Polska nie zginęła...
Mimo złej pogody turyści ciągle odwiedzają Bieszczady
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE