Najważniejsze miejsca we Wrocławiu, które musi zobaczyć każdy student! [GALERIA]

2021-09-16 13:16
Studenci
Autor: Pixabay

Wielkimi krokami zbliża się rok akademicki. Studenci wracają na uczelnie, a bary, kluby i restauracje są już otwarte. Stolica Dolnego Śląska dla uczniów szkół wyższych ma naprawdę sporo atrakcji. Gdzie studenci we Wrocławiu mogą spędzić swój wolny czas? Sprawdźcie poniżej w galerii.

Rok akademicki 2021/2022 rozpocznie się już 1 października. Studenci, jak na razie zapowiadają rządzący, nie będą się musieli uczyć zdalnie. Będą mieli też możliwość, w przeciwieństwie do ubiegłego roku, chodzić na imprezy, do klubów, pubów i restauracji. Wraz z rozpoczynającą się jesienią odpadają miejsca na świeżym powietrzu, ale nie da się ukryć, że innych atrakcji we Wrocławiu jest całkiem sporo. Gdzie zatem najlepiej spędzić studencki wieczór? Dokąd pójść zjeść ze skromnym budżetem? Przedstawiamy wam poniżej w galerii sporo ciekawych propozycji. 

Raport z Anteny 16.09
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE