Zamknięcie mostu Marszowickiego

i

Autor: fot. Google Maps; Canva Zamknięcie mostu Marszowickiego

Remonty

Most Marszowicki zostanie zamknięty. Utrudnienia dla kierowców

2023-08-18 10:55

W ciągu następnego tygodnia zakończą się wakacyjne remonty na moście Marszowickim. W związku z tym w sobotę 19 sierpnia nie będziemy mogli tamtędy przejechać. W tym czasie na moście będzie trwać kluczowy moment prac. Musimy zatem szykować się na objazdy. Którędy będziemy mogli jechać?

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu poinformował, że w sobotę zostanie zamknięty na kilka godzin most Marszowicki. Związane jest to z końcowymi pracami na tym terenie.

Ze względu na szerokość mostu oraz parametru sprzętu do układania masy bitumicznej, układanie ostatniej warstwy ścieralnej na jezdni trzeba wykonać jednocześnie na obydwu połówkach drogi. Całkowite zamknięcie mostu Marszowickiego dla ruchu zaplanowano w godzinach 8:00 - 11:00.

Most Marszowicki - którędy będą objazdy?

Objazdy będą prowadzone ulicami:

  • Marszowicką, Średzką, Jeleniogórską, Stabłowicką;
  • Stabłowicką, Jeleniogórską, Średzką, Marszowicką,

Na skrzyżowaniach ulic Stabłowickiej i Głównej oraz Marszowickiej, Wilkszyńskiej i Głównej ruchem będą kierować uprawnieni pracownicy budowy.

Ruch pieszy i rowerowy przez most będzie utrzymany. Wszystkie prace związane z tą inwestycją mają zakończyć się pod koniec przyszłego tygodnia.

Zamknięcie mostu Marszowickiego

i

Autor: Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta we Wrocławiu Zamknięcie mostu Marszowickiego
Zaparkował w centrum Szczecina. Spotkała go niemiła niespodzianka

Wrocławscy "mistrzowie parkowania". W tych miejscach nie spodziewasz się samochodu

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE