Koncerty, gitary, wystawy i wiele innych atrakcji. 31. Finał WOŚP we Wrocławiu będzie wyjątkowy

2023-01-23 11:52
WOŚP Wrocław
Autor: Facebook/finalWOSPWroclove

Już w najbliższą niedzielę odbędzie się 31. Finał WOŚP. Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy przygotowała wiele atrakcji we Wrocławiu, które dostępne będą nie tylko 29 stycznia, ale także w poprzedzające dni. Koncerty, strefa Gitarowego Rekordu Świata, wystawy i inne elementy złożą się na jeden wielki event, którego celem jest niesienie pomocy.

Koncerty, wystawy, gratki dla fanów motoryzacji oraz możliwość wspólnego muzykowania. Atrakcji na 31. Finale WOŚP we Wrocławiu zdecydowanie nie zabraknie. Każdy z pewnością znajdzie dla siebie coś ciekawego, a wspólna zabawa zaplanowana jest na niedzielę, 29 stycznia. Dla osób, które chcą jednak zacząć świętowanie wcześniej, dostępne będą także wydarzenia w piątek i w sobotę.

31. Finał WOŚP - na co zbierane są pieniądze?

29 stycznia to dzień, który świętować będzie cała Polska. To właśnie wtedy we wszystkich miastach odbędą się koncerty, wydarzenia kulturalne, pokazy i wiele innych eventów mających na celu tylko jedno - pomagać. W 2023 roku dochód z kwesty, zbiórek internetowych i licytacji zostanie przekazany na zakup urządzeń umożliwiających szybszą diagnostykę sepsy

31. Finał WOŚP - jakie będą koncerty we Wrocławiu?

Wrocławska publiczność w 2023 roku nadzwyczaj dużego koncertowego wyboru nie ma, ale grający tu wykonawcy są nam dobrze znani z innych festiwali. Występy w Starym Klasztorze 29 stycznia zapowiadają się bardzo ekscytująco. Gwiazdami wieczoru będą dwa zespoły - wrocławskie bestie sceniczne, czyli Bethel oraz rockowy powiew świeżości, czyli Muchy. Do Starego Klasztoru warto wybrać się również w piątek oraz w sobotę. Szczegółową rozpiskę wykonawców znajdziecie w poście poniżej.

31. Finał WOŚP - atrakcje we Wrocławiu

Oprócz koncertów podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy będziemy mogli doświadczyć kilku innych atrakcji. Na wrocławskim rynku ustawione zostaną motocykle, klasyczne samochody, pojazdy strażackie oraz dźwig MPK, który został wystawiony na jedną z aukcji WOŚP. Coś dla siebie znajdą także fani psiaków - pieniądze zbierać będzie ekipa wolontariuszy z psami rasy golden retriever, które są niezwykle łase na pieszczotliwe głaskanie.

Dla najmłodszych postawiony zostanie diabelski młyn i wesołe miasteczko. Odwiedzić będzie można również Muzyczną Strefę Gitarowego Rekordu Świata, gdzie znajdziemy wszelakie gadżety związane z jedną z wrocławskich tradycji - biciem Gitarowego Rekordu Guinnessa. Chętni będą mogli także wystąpić na scenie i zostać gwiazdami 31. Finału WOŚP.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE