Jechał porsche z prędkością 135 km/h w terenie zabudowanym. Jest zatrzymany [WIDEO]

i

Autor: Pixabay.com Jechał porsche z prędkością 135 km/h w terenie zabudowanym. Jest zatrzymany [WIDEO]

Jechał porsche z prędkością 135 km/h w terenie zabudowanym. Zobacz film [WIDEO]

2020-12-08 12:32

Zatrzymane prawo jazdy na okres 3 miesięcy, mandat 500 złotych i 10 punktów karnych - taką karę otrzymał 47-letni mężczyzna, który poruszał się porsche po wrocławskich ulicach z prędkością 135 km/h. Kierowca na ograniczeniu prędkości do 70 km/h jechał 135, a tę dynamiczną jazdę nagrali nieoznakowanym radiowozem policjanci z drogówki. Zobacz film.

Tę brawurową jazdę zarejestrowały kamery. Kierowca oczywiście odpowie za swoje zachowanie. Policjanci tymczasem przypominają, że jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych jest wciąż m.in. niedostosowanie prędkości do warunków w ruchu. Mundurowi apelują o odpowiedzialne zachowanie za kierownicą oraz o stosowanie się do przepisów prawa, dbając o nasze wspólne bezpieczeństwo.

Zobacz film:

Jechał Porsche 135 km/h w obszarze zabudowanym
Mandaty za brak maseczki mogą wystawiać nie tylko policjanci, ale też strażnicy miejscy! Czy bełchatowscy często korzystają z tego uprawnienia?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE