Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu po zmroku. Robi wrażenie! [GALERIA]

i

Autor: Miłosz Wałkowiecki Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu po zmroku. Robi wrażenie! [GALERIA]

Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu po zmroku. Robi wrażenie! [ZDJĘCIA]

2021-11-26 14:24

Jarmark Bożonarodzeniowy We Wrocławiu został oficjalnie otwarty już tydzień temu. Jak co roku przyciąga tłumy osób zarówno z Wrocławia, jak i spoza miasta. Na pewno znajdziecie tam grzane winko, czapki, sery czy choinkowe ozdoby. Świąteczny targ piękny jest zwłaszcza po zmroku. Zobaczcie poniżej zdjęcia.

W piątek, 21 listopada, oficjalnie otwarty został Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu. Będzie czynny do końca tego roku. Zarówno wielu mieszkańców stolicy Dolnego Śląska, jak i innych miast, czekało na niego z utęsknieniem. Robi duże wrażenie, zarówno w dzień, jak i po zachodzie słońca. Pomimo niektórych dosyć wygórowanych cen, nadal każdy chce "zaliczyć" grzańca na świątecznym targowisku. Jeśli ktoś nie miał jeszcze okazji tam być - warto wybrać się i zobaczyć jarmark wieczorem. Sprawdźcie poniżej w galerii, jak pięknie prezentuje się Jarmark Bożonarodzeniowy we Wrocławiu po zmroku! 

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Super Raport 25.11 (Goście: Bartosz Arłukowicz - PO oraz dr hab. Tomasz Słomka - politolog, UW) Sedno Sprawy: Krzysztof Bosak

QUIZ. Czy masz szósty zmysł?

Pytanie 1 z 9
Jakie są Twoje sny?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE