Gwałt w toalecie wrocławskiego aquaparku. Ofiarą 12-letni chłopiec

i

Autor: KMP Rzeszów

Gwałt w toalecie wrocławskiego aquaparku. Ofiarą 12-letni chłopiec

2022-07-18 20:02

W sobotę, 16 lipca, we wrocławskim aquaparku miał zostać zgwałcony 12-letni chłopiec. Policja potwierdza, że zatrzymała mężczyznę mogącego mieć związek z tym zdarzeniem.

O sprawie jako pierwszy poinformował portal tuwrocław. Według portalu, chłopiec został zgwałcony w toalecie we wrocławskim aquaparku przy ul. Borowskiej. Do zdarzenia miało dojść w sobotę, 16 lipca, wczesnym popołudniem.

Zespół prasowy Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu w przesłanej w poniedziałek PAP informacji potwierdził, że policjanci wspólnie z prokuraturą prowadzą czynności procesowe w związku ze zdarzeniem kryminalnym dotyczącym przestępstwa o charakterze seksualnym z udziałem osoby nieletniej, które – jak podano - zaistniało prawdopodobnie na terenie wrocławskiego aquaparku.

Strzelał do dziecka

CZYTAJ TAKŻE: Gdzie nad wodę? Zobacz mapę otwartych kąpielisk w Polsce

Poinformowano też, że „intensywne i skuteczne oraz podjęte natychmiast czynności policyjne doprowadziły do zatrzymania mężczyzny mogącego mieć bezpośredni związek z tym zdarzeniem”.

- Ponieważ sprawa jest realizowana przez policjantów oraz prokuraturę i czynności z udziałem osoby nieletniej oraz zatrzymanej osoby dorosłej są w tej chwili realizowane, więcej informacji będziemy mogli przekazać po ich zakończeniu – czytamy w komunikacie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE