Eska Summer City 2022: zobacz, jak się bawiliśmy w zeszłym tygodniu! [ZDJĘCIA]

2022-08-08 13:39
Eska Summer City 2022: zobacz, jak się bawiliśmy w zeszłym tygodniu! [ZDJĘCIA]
Autor: Materiały radia eska

ESKA Summer City to dwa miesiące extra zabawy z ekipą Radia ESKA. Z nami czekają Was niezapomniane chwile! Wystartowaliśmy już w pierwszy dzień wakacji i chcemy być wszędzie tam, gdzie bawią się nasi słuchacze. Imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami to tylko niektóre atrakcje, które przygotowaliśmy. Zobacz, gdzie pojawiliśmy się w zeszłym tygodniu.

W zeszłym tygodniu wraz z naszą ekipą Eska Summer City odwiedziliśmy tor kartingowy Le Mans. Popływaliśmy też we wrocławskim Aquaparku. W sobotę z kolei spływaliśmy pontonem w Rafting Bardo. Dzień później bawiliśmy się w Fun Park w Polanicy-Zdrój. Słuchacze radia ESKA w każdym miejscu przywitali nas z dużym entuzjazmem i radością. Nie zamierzamy zwalniać tempa! Nadal będziemy wszędzie tam, gdzie bawić będziecie się i Wy! To jednak nie wszystko. Podpowiemy Wam również, gdzie można spędzić wolny czas, co robić we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oraz jak korzystać z lata po całości! ESKA Summer City to więcej, niż może wam się wydawać! Liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami to tylko część niespodzianek, jakie dla Was szykujemy w następnych tygodniach. Śledźcie naszego fanpejdża, portal i słuchajcie na antenie - będziemy was na bieżąco informować o tym, gdzie się pojawimy, a Wy koniecznie musicie nas znaleźć.

ZOBACZCIE PONIŻEJ W GALERII, JAK SIĘ BAWILIŚMY W ZESZŁYM TYGODNIU Z NASZYMI SŁUCHACZAMI!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE