Eska Summer City 2022: zobacz, jak się bawiła ekipa w zeszłym tygodniu [ZDJĘCIA]

2022-07-04 19:43
Eska Summer City 2022: zobacz, jak się bawiła ekipa w zeszłym tygodniu
Autor: ESC

ESKA Summer City to dwa miesiące extra zabawy z ekipą Radia ESKA. Z nami, czekają was niezapomniane chwile! Za nami już drugi tydzień akcji podczas której sprawdzamy, gdzie bawią się nasi słuchacze. Imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami to tylko niektóre atrakcje, które dla was przygotowaliśmy. Zobacz, jak się bawiliśmy w zeszłym tygodniu.

W zeszłym tygodniu wraz z naszą ekipą Eska Summer City pościgaliśmy się na torze kartingowym Le Mans przy Tarczyński Arenie. Popływaliśmy we wrocławskim Aquaparku. Sprawdziliśmy do koąd odlatują wrocławianie z Portu Lotniczego Wrocław. Napełniliśmy żołądki podczas Festiwalu PasiuBrzucha. Odśpiewaliśmy sto lat z Michałem Szczygłem i Ewą Farną z okazji piątych urodzin hotelu Blue Mountain Resort. Tydzień zakończyliśmy plażująć na Kopalni Wrocław - Strefie Wakacji. Słuchacze radia ESKA w każdym miejscu przywitali nas z dużym entuzjazmem i radością. Nie zamierzamy zwalniać tempa! Nadal będziemy wszędzie tam, gdzie bawić będziecie się i wy! To jednak nie wszystko. Podpowiemy wam również, gdzie można spędzić wolny czas, co robić we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oraz jak korzystać z lata po całości! ESKA Summer City to więcej, niż może wam się wydawać! Liczne imprezy, zabawy i konkursy z nagrodami to tylko część niespodzianek, jakie dla was szykujemy w następnych tygodniach. Śledźcie naszego fanpejdża, portal i słuchajcie na antenie - będziemy was na bieżąco informować o tym, gdzie się pojawimy, a wy koniecznie musicie nas znaleźć.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE